• DOLAR
    $4.372,3700
  • EURO
    $0,8234
  • ALTIN
    $50.685,9500
  • BIST
    1,1292
29 Eylül 2021 Çarşamba maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

29 Eylül 2021 Çarşamba maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Üstün Lig ve Ulusal Ekip dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların karşılıklarını net bir halde öğrenmek istiyor.

Pekala, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 12:00 SKA Khabarovsk – Volgar Astrakhan Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 13:00 Çankaya FK – Ofspor Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) A Spor
  • 13:00 Kawasaki Frontale – Vissel Kobe Japonya J.League Bilyoner TV
  • 13:00 Gangwon – Pohang Güney Kore K-League Bilyoner TV
  • 14:00 Olimp Dolgoprudny – M.Lipetsk Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 15:00 Samgurali – Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 15:00 Samtredia – Saburtalo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 15:00 Shukura Kobuleti – Telavi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 15:00 Manchester Utd – Villarreal UEFA Gençlik Ligi UEFA.tv
  • 15:00 Spartak Moskova 2 – Tom Tomsk Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 15:30 Hendekspor – 52 Orduspor Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) A Spor
  • 16:00 Krasnodar 2 – Volgograd Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Juventus – Chelsea UEFA Gençlik Ligi UEFA.tv
  • 17:00 Kuban – Orenburg Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Grorud – Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Strommen – KFUM Oslo Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:45 Ajman Club – Al Sharjah BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 17:45 Al Nasr – Bani Yas BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Lokomotif Tiflis – Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 18:00 Rakow Czestochowa – Radomiak Radom Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 18:00 Akron Togliatti – Yenisey Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Alania Vladikavkaz – Fakel Voronej Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Tekstilshtik – Baltika Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Koper – Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 Veles Moskova – Kamaz Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:50 Fatih Terim Basın Toplantısı GS TVTRT Spor, A Spor, beIN Sports Haber, Tivibu Spor
  • 18:50 Galatasaray İdman GS TV
  • 19:00 Erokspor – Osmaniyespor Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) A Spor
  • 19:00 Torpedo Moskova – Neftekhimik Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Asane – Sogndal Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Bryne – Ull Kisa Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Jerv – Aalesund Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Raufoss – Start Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Stjordals Blink – Fredrikstad Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:45 Atalanta – Young Boys UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen, CBC Sport
  • 19:45 Zenit – Malmö UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 20:00 Dila Gori – Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 20:00 Al Ain – Al Wahda BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 20:00 Khorfakkan – Emirates Club BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 20:00 Akropolis – Jönköpings İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 20:00 Falkenbergs – Landskrona İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 20:00 Gais – Orgryte İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 20:00 Norrby – Helsingborg İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 20:00 Sundsvall – Trelleborgs İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 20:00 Stabaek – Stromsgodset Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 21:00 Ham Kam – Sandnes Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 21:05 Raith – Dunfermline İskoçya Championship Bilyoner TV
  • 21:45 Fulham – Swansea İngiltere Championship Bein Sports 2, Bilyoner TV
  • 22:00 Bayern Münih – Dinamo Kiev UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Benfica – Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Juventus – Chelsea UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen, CBC Sport
  • 22:00 Manchester United – Villarreal UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Salzburg – Lille UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Wolfsburg – Sevilla UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Santiago Wanderers – Universidad de Chile Şili Primera Ligi Bilyoner TV

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
18:00 20:00 22:00 maç spor

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?